Harman

Harman Yeri. Zeynel Abidin Kızılyaprak yazdı: RAF dönüyor mu? 27 Temmuz 2016. BİR ZAMANLAR. Yeni Harman'ın 120. sayısı. 10 Temmuz 2016.

Responsive image
YAZAR
Ahmet Tekin
DOSYA BOYUTU
2,42 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786056000515

Harman harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ahmet Tekin. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Ahmet Tekin'den Harman kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Bu çalışma,gençlik yıllarının heyecenıyla başlayan bağlama serüvenimiz boyunca yaşadığımız deneyimler ve çalışmaların harmanlanması sonucu ortaya çıkmıştır. Harmanladığımız çalışmalardan belkide en önemlisi Karaman'ın henüz gün yüzüne çıkmamış türkülerinin derlenmesi ve notaya alınması sürecidir. Kına Türküsünden ağıtlara,Kurtuluş Savaşı'nı kazanan köylü bir milletin vatan sevgisisini anlatan marş niteliğindeki ezgilere varıncaya dek zengin örnekler barındırmaktadır. Yöremizin Yaşanmışlıklarına ve duygularına tercüman olan bu türkülerimizin de Gün yüzüne çıkması,tanıtılması ve gelecek kuşaklara aktarılması temennisiyle çalışmalarımızı sizlere sunuyoruz.-Ahmet Tekin (Aşık Onguni)-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 368Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: İtalik Yayınları 


The latest Tweets from HARMAN (@Harman). We engineer solutions to enhance life's experiences and simplify the way people interact with technology that connects them to the world.