Sanal Aşk Kaçamakları

Yazarı Özge Doğar olan Sanal Aşk Kaçamakları kitabını pdf olarak indirebilirsiniz. Sanal Aşk Kaçamakları Pdf İndirmek için sayfanın altında yer alan pdf indir butonuna basabilirsiniz.

Responsive image
YAZAR
Erdem Yücel
DOSYA BOYUTU
6,63 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9786058649071

PDF formatında Sanal Aşk Kaçamakları. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Sanal Aşk Kaçamakları kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Bu kitapta örnekleri verilen tüm olaylar ve kişiler, hayal ürünü değil hepsi gerçek olup, sanal alemde yaşadıkları deneyimlerin tamamı, rumuzlar, yaşadıkları şehir ve mahalle isimleri değiştirilerek kendi anlatımlarından yola çıkılarak yazılmıştır.Kısacası, bu araştırmayla toplumun sanal alem konusundaki bilgisizliğine, cinsel açlığına, kişilik bozukluklarına bir şekilde ayna tutulmuştur.Sayfa Sayısı: 200Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Puslu Yayıncılık 


Sanal Aşk Kaçamakları - Yazar: Erdem Yücel, Marka: Puslu Yayıncılık, Kategori: Kitap, Fiyat: 8,42 TL, Uzunluk: 200 sayfa. Böyle olunca da sanal âlem onlar için bir kurtarıcı olmuştur.