Kayıp Deniz

Hakikatçi ve Cinistan'la Binbir Gece Masalları'nın peşine düşen Özcan Yüksek, Kayıp Deniz'le okurları, bizzat masalların içine girmeyi başaran bir kahramanla, Korkut Can'la tanıştırıyor.

Responsive image
YAZAR
Özcan Yüksek
DOSYA BOYUTU
10,69 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786050912265

Kayıp Deniz harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Özcan Yüksek. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Özcan Yüksek'den Kayıp Deniz kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Dünyayı masallar kurtaracak!Bana sorarsan ey bahtı güzel okur;Aşk arayandır!Çünkü arayan, aşkını bulunca, asıl o zaman, tek olacağını hissedecektir.Sevgilisine, "Ben senim" diyecektir.Aşk, biz doğarken yitirilmiş ötekini bulmaktır.Nerede teki yitirilmiş bir pabuç öyküsünü işitirsen, ona kulak ver; çünkü sana, hiçbir fikri zorla dayatmadan, yalnızca gizemler tülünün ardına sakladığı aşkın sırrını fısıldıyordur.Hem de en önemli sırrını.Hakikatçi ve Cinistan'la Binbir Gece Masalları'nın peşine düşen Özcan Yüksek, Kayıp Deniz'le okurları, bizzat masalların içine girmeyi başaran bir kahramanla, Korkut Can'la tanıştırıyor. Kahramanı, varoluşun ve aşkın gizemini çözmek için kıtalar, denizler aşıp ifritlerin, beden değiştiren hortlakların, ürkütücü canavarların diyarlarından geçerken Kayıp Deniz "yerkürenin gizli belleği" olan masalların özündeki hakikatlere ulaştırıyor bizi.(Tanıtım Bülteninden)İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 576Baskı Yılı: 2012e-Kitap: Sayfa Sayısı: 555Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Doğan Kitap 


Özcan Yüksek. Dünyayı masallar kurtaracak! Bana sorarsan ey bahtı güzel okur; Aşk arayandır! Çünkü arayan, aşkını bulunca, asıl o zaman, tek olacağını hissedecektir. Sevgilisine, "Ben senim" diyecektir.