Kayıp Deniz

Hakikatçi ve Cinistan'la Binbir Gece Masalları'nın peşine düşen Özcan Yüksek, Kayıp Deniz'le okurları, bizzat masalların içine girmeyi başaran bir kahramanla, Korkut Can'la tanıştırıyor.

Responsive image
YAZAR
Özcan Yüksek
DOSYA BOYUTU
9,53 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786050912265

Bir Kayıp Deniz kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Kayıp Deniz kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Özcan Yüksek tarafından yazılmıştır.


Dünyayı masallar kurtaracak!Bana sorarsan ey bahtı güzel okur;Aşk arayandır!Çünkü arayan, aşkını bulunca, asıl o zaman, tek olacağını hissedecektir.Sevgilisine, "Ben senim" diyecektir.Aşk, biz doğarken yitirilmiş ötekini bulmaktır.Nerede teki yitirilmiş bir pabuç öyküsünü işitirsen, ona kulak ver; çünkü sana, hiçbir fikri zorla dayatmadan, yalnızca gizemler tülünün ardına sakladığı aşkın sırrını fısıldıyordur.Hem de en önemli sırrını.Hakikatçi ve Cinistan'la Binbir Gece Masalları'nın peşine düşen Özcan Yüksek, Kayıp Deniz'le okurları, bizzat masalların içine girmeyi başaran bir kahramanla, Korkut Can'la tanıştırıyor. Kahramanı, varoluşun ve aşkın gizemini çözmek için kıtalar, denizler aşıp ifritlerin, beden değiştiren hortlakların, ürkütücü canavarların diyarlarından geçerken Kayıp Deniz "yerkürenin gizli belleği" olan masalların özündeki hakikatlere ulaştırıyor bizi.(Tanıtım Bülteninden)İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 576Baskı Yılı: 2012e-Kitap: Sayfa Sayısı: 555Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Doğan Kitap 


Read • 1 • from the story Kayıp Deniz by urlikebxtch (mickeygirl) with 139 reads. deniz, naz, tumblr. Kulaklığımı takmadan, kitabımı çıkarmadan durgun denizi izlemeye başladım.