Aşkın Cep Defteri

"Yaz Geçer" diye başlıyordu Yalnız Bir Opera, "Yazınca da Geçmiyor" diye başlıyor Murathan Mungan'ın son kitabı, Aşkın Cep Defteri.

Responsive image
YAZAR
Murathan Mungan
DOSYA BOYUTU
10,66 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9789753428590

PDF formatında Aşkın Cep Defteri. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Aşkın Cep Defteri kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Mungan'ın aşkı, ayakları yere basar bir biçimde ele aldığı son kitabı...Murathan Mungan'ın yeni kitabı çok ilgi görecek. "Yazınca da Geçmiyor", "Kedi Kapısı", "Fal Metinleri", "Bende Kalanlar" ve "Aşkın Cep Defteri" başlıklı beş bölümden oluşan ve bilinen edebi türlerden birine kolay dahil edilemeyecek olan kitapta şiir, öykü, metin ve aforizmalar yer alıyor. Bir deftere yazılabilecek şeyler... Aşk her zaman ardında okunacak bir şeyler bırakır.Sayfa Sayısı: 160Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Metis Yayıncılık 


Laz masallardan bir orman Perisi ve bir kasımpatının Annesi... Aşkın Cep Defteri. Aşkın hakkı her zaman beraberlik olmuyor. Onunla ilgili hayal kuramıyor artık insan, ama o aşk yerinde duruyor.