Gerçek Renkler

Yorumum: Bundan önceki diğer iki kitabına kıyasla biraz sıkıcı buldum Gerçek Renkler'i. Kristin Hannah'ın bir kitabını okuyun desem, tavsiye edeceğim kitap Gerçek Renkler olmaz kesinlikle.

Responsive image
YAZAR
Kristin Hannah
DOSYA BOYUTU
2,65 MB
YAYIN TARIHI
2011
DIL
Türkçe
ISBN
9786055360252

PDF formatında Gerçek Renkler. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Gerçek Renkler kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


BİR GÜN GELİR, EN YAKINLARINIZ SİZE SIRT ÇEVİREBİLİR;KIZ KARDEŞİNİZ BİLE...Dünyanın dört bir yanında kadınlar Kristin Hannah'nın Ateşböceği Yolu romanını okuduktan sonra güldüler, ağladılar ve arkadaşlarının değerini bir kez daha anladılar. Yazar bu kez kız kardeşlerin dokunaklı, muhteşem ve karmaşık dünyalarını keşfe çıkıyor…Gerçek Renkler, New York Times'ın çok satan yazarı Kristin Hannah tarafından şimdiye dek anlatılan en kışkırtıcı, en etkileyici ve en yürek burkan hikâye. Kimliğiyle özdeşleşen parlak kalemi ve unutulmaz karakterleriyle yazar, birbirine kenetlenmiş dünyaları kıskançlık, ihanet ve türüne nadir rastlanan bir ihtirasla darmadağın olan üç kardeşin hikâyesini anlatıyor. "Kristin Hannah kız kardeşler arasındaki güçlü bağlar, bir aileyi parçalayabilecek tatsızlıklar ve aşkın şifa veren gücü hakkında büyüleyici bir hikâye anlatıyor. Sürprizlerle dolu samimi bir içgörü ve eski güzel günlere has bir anlatım… Merak uyandıran bu roman için şöyle denebilir: 'Koltuğunuza kıvrılın ve tadını çıkarın!'-Kate Jacobs"Hannah, kız kardeşlerin derin, duygusal ilişkilerini inceledikçe, bir çırpıda okunacak, güzel ve sürükleyici bir aşk, rekabet ve aile hikâyesi yaratıyor."-Booklist"Hannah, kadınların karakterlerinin ve okuyucularının ne istediğini iyi biliyor."-Publishers Weekly "Son derece romantik ve yürek burkan, içine girmek ve mümkün olduğu kadar orada kalmak isteyeceğiniz bir roman."-People MagazineSayfa Sayısı: 512Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


Gerçek Renkler, New York Times'ın çok satan yazarı Kristin Hannah tarafından şimdiye dek anlatılan en kışkırtıcı, en etkileyici ve en yürek burkan hikaye.