Sonsuz Karanlık

Anne Rice. Artık farklı bir bedendeyim. Ve bu beden Lestat'ın güçlü vampir kanıyla dönüştürüldü. En tehlikeli ve en güvenilir vampirlerden biriyim.

Responsive image
YAZAR
Jeaniene Frost
DOSYA BOYUTU
5,70 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786054560417

Bir Sonsuz Karanlık kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Sonsuz Karanlık kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Jeaniene Frost tarafından yazılmıştır.


Chicagolu özel dedektif Kira Graceling, kulaklarını tıkayıp yürümeye devam etmeliydi. Fakat görev bilinci, şafak vakti bir depodan gelen acı inlemeleri duymazdan gelmesini engelledi. Kira aniden kendini, ancak en kötü kabuslarında görebileceği bir dünyanın içinde buldu. Bu dünyanın merkezinde de, hayattan artık hiçbir beklentisi olmayan, ölümsüzlerin nefes kesici efendisi Mencheres vardı. Kira ise hiç beklemediği bir anda ortaya çıkmıştı. Bu korkusuz, güzel insan, Mencheresi kurtarmak için ölüme meydan okuyacaktı. Mencheres, Kira için yanıp tutuşsa da, onu kendi dünyasında tutmak, Kiranın hayatını riske atmak anlamına gelecekti. Yine de her şeye rağmen, hayatının aşkını geri yollamaya gönlü elvermiyordu. Tehlike gittikçe yaklaşırken, Mencheres ya sevdiği kadını seçecekti, ya da kara büyüyle düşmanlarını yenmeye çalışırken son bir kez daha ölecekti...Sayfa Sayısı: 440Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Artemis Yayınları 


Lol Sonsuz Karanlık Kha'Zix İle Normal Oyun. 2017-12-01 26:02100. Sonsuz Karanlık Kha'Zix (Kostüm Tanıtımı) League of Legends. 2019-02-26 02:1754.