Sonsuz Karanlık

En iyi fikri seçmek için yapılan oylamada, Sonsuz Karanlık Thresh neredeyse oybirliği ile seçildi. Bir yön çizilmesinin ardından, sonraki adım Sonsuz Karanlık Thresh'in aslında kim olduğunu keşfetmekti.

Responsive image
YAZAR
Jeaniene Frost
DOSYA BOYUTU
7,64 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786054560417

Sonsuz Karanlık harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Jeaniene Frost. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Jeaniene Frost'den Sonsuz Karanlık kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Chicagolu özel dedektif Kira Graceling, kulaklarını tıkayıp yürümeye devam etmeliydi. Fakat görev bilinci, şafak vakti bir depodan gelen acı inlemeleri duymazdan gelmesini engelledi. Kira aniden kendini, ancak en kötü kabuslarında görebileceği bir dünyanın içinde buldu. Bu dünyanın merkezinde de, hayattan artık hiçbir beklentisi olmayan, ölümsüzlerin nefes kesici efendisi Mencheres vardı. Kira ise hiç beklemediği bir anda ortaya çıkmıştı. Bu korkusuz, güzel insan, Mencheresi kurtarmak için ölüme meydan okuyacaktı. Mencheres, Kira için yanıp tutuşsa da, onu kendi dünyasında tutmak, Kiranın hayatını riske atmak anlamına gelecekti. Yine de her şeye rağmen, hayatının aşkını geri yollamaya gönlü elvermiyordu. Tehlike gittikçe yaklaşırken, Mencheres ya sevdiği kadını seçecekti, ya da kara büyüyle düşmanlarını yenmeye çalışırken son bir kez daha ölecekti...Sayfa Sayısı: 440Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Artemis Yayınları 


Kozmik Karanlık Jhin, Sonsuz Karanlık Shaco ve Sonsuz Karanlık Karma göklerden Vadi'ye iniyor. Sonsuz Karanlık Thresh ve Sonsuz Karanlık Varus geliyor.