Bana Bir Şans Ver

"Oh be, Şükriye, acıkmıştım. Sen de olmasan annem hiç yemek vermeyecek bana. "Böyle olsun istemezdim, affet beni." dedi. Ben var gücümle bağırdım. "Bana bir şans ver!" o yine duymadı.

Responsive image
YAZAR
Sadık Başkaya
DOSYA BOYUTU
4,43 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786055283568

PDF formatında Bana Bir Şans Ver. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Bana Bir Şans Ver kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Birinden hoşlanmaya başlarsınız,Sonra O'na ilanı aşk edersiniz.O, size "evet" der ve böylece aşkınız başlamış olur.Peki, gerçek hayatta da işler böyle mi yürüyor?Her şeyden önce, "aşkın doğumu" için birinin size bir şans vermesi mi gerekir?Ya size bir şans vermezse...Sevdiği kızın kendisine bir şans vermesi için çabalayan, âşık olduğu o eşsiz prensesin kalbini çalmak için elinden geleni yapan Mahmut ile, Peşini bırakmayan delikanlıyı incitmeden, ama ondan da kurtulmaya çalışan Hümeyra'nın gerçek hikâyesini; zamanın, mekânın ve kişilerin isimlerinin değiştirilerek yazılmış şeklini okuyacaksınız...(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 232Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Akıl Fikir Yayınları 


Bana Bir Şans Ver Şarkı Sözleri ile Serkan şarkıları dinle. Hakkında Bilgi. Bana Bir Şans Ver şarkısı; 09/03/2005 tarihinde yayınlanan Aşk'a Mühürlüyüm Albümü içeriğinde yer almaktadır.