Kanın Sesi-Kimsecik 3

28.89 TL. Üçlünün üçüncü kitabı Kanın Sesi'nde katliamların korkularıyla yürekleri dağlanmış çocuklar, insanlığın büyük macerasının devamıdırlar.

Responsive image
YAZAR
Yaşar Kemal
DOSYA BOYUTU
4,20 MB
YAYIN TARIHI
1981
DIL
Türkçe
ISBN
9789750807442

Bir Kanın Sesi-Kimsecik 3 kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Kanın Sesi-Kimsecik 3 kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Yaşar Kemal tarafından yazılmıştır.


Kimsecik, "dağları bekleyen" korkunun yıkıcı gücünün, üç kitaplık dev efsanesidir. Korku insanın benliğini parçalarken, bu insanlık durumundan büyük bir trajedi doğar. Ama çocuklar korkuya yenik düşmez, üstüne yürürler. Üçlünün üçüncü kitabı Kanın Sesi'nde katliamların korkularıyla yürekleri dağlanmış çocuklar, insanlığın büyük macerasının devamıdırlar. Çocuk korkuya inat sevgiyi yeşertirken yol arkadaşı, kendini sürekli yeniden yaratan doğadır. "Yaşar Kemal dünyanın en büyük yazarlarından biridir." - Harry James Cargas, St. Louis Post-Dispatch, (A.B.D.) "Yaşar Kemal, insanoğlunun çektiklerini hırs dolu bir beceriyle anlatan yürekli bir yazardır. O, isyan ve öfkesini, insanlara karşı batı yazarlarında az görülen bir güvenle desteklemesini bilmiştir." - New Statesman-Sayfa Sayısı: 624Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Yapı Kredi Yayınları 


En uygun KANIN SESİ KİMSECİK 3 / YKY ürün ve modelleri markası ve YAPI KREDİ YAYINLARI YAŞAR KEMAL özellikleri 9789750807442 en ucuz fiyatlar ile 36,00 TL.